Sing Hallelujah פסטיבל הגוספל האמריקאי השני

31.1.23 ראש העין, 1.2.23 חיפה

Sing Hallelujah 
פסטיבל הגוספל האמריקאי #2

יומיים של הפקות מקור ייחודיות, הופעות של אמנים מקומיים, אמנים בינלאומיים, הרצאות, סרטים, כיתות אמן ועוד...
31.1.23 ראש העין
1.2.23 חיפה | יום רביעי | 17:00-23:00 | בית הגפן  שדרות הציונות 33 חיפה  

שגרירות ארצות הברית בישראל, בשיתוף עם סימפוניה - קונסרבטוריון ראש העין, החברה העירונית ראש העין ובית הגפן בחיפה גאים להציג:  Sing Hallelujah!
פסטיבל הגוספל האמריקאי השני ומתרגשים להזמינכם לחגיגה של קצב, תשוקה, הרמוניות וצלילים סוחפים! 
מוסיקת הגוספל האמריקאית זכתה לאהדה חוצת יבשות, היא השפיעה על סגנונות מוזיקליים כגון ג'אז, בלוז ורוק, ומילאה תפקיד חשוב במאבק על זכויות האזרח בארה"ב. מוסיקת הגוספל האמריקאית היא חגיגה מרגשת של אהבת אדם, תקווה, דיאלוג בין תרבויות וסובלנות .פסטיבל Sing Hallelujah! מתקיים לרגל חודש המורשת האפרו-אמריקאית,  המצוין בארה"ב מדי שנה בחודש פברואר ומגלם את הערכים האוניברסליים הללו. בואו לשיר ולהתרגש לצלילי הגוספל המשובחים עם מיטב האמנים מארה"ב ומישראל!
עופר פורטוגלי - המנהל האמנותי וצוות הנהלת הפסטיבל

יום רביעי | 17:00-23:00 | בית הגפן  שדרות הציונות 33 חיפה  

17:00-18:30  סדנאות והרצאות במשך היום למקהלות והרכבים קוליים.  לפרטים והרשמה
18:30-20:30  הקרנות סרטי גוספל בחללי תצוגה של בית הגפן בקומה השניה
19:00-20:15 Community Gospel / סדנת גוספל קהילתית עם שי פורטוגלי, הסטודיו בקומה השנייה  סדנה חווייתית לקהל הרחב בה נהפוך למקהלת גוספל עצומה!
                    שי פורטוגלי - פסנתרנית וזמרת בוגרת ברקלי קולג׳ אוף מיוזיק בבוסטון ארה״ב, בו השתתפה במקהלת הגוספל של הקולג׳ וגם היתה נגנית קבועה בכנסיות במהלך שנותיה בארה״ב. כמו בכנסיות, בהם המוסיקה נלמדת                            משמיעה ובצורה אינטואיטיבית - בסדנה נלמד שירי גוספל אהובים בצורה אינטואיטיבית וקלילה. לא נדרש ניסיון קודם במוסיקה או בשירה
20:30 מרתון הרכבי גוספל והפקות מיוחדות לפסטיבל, תיאטרון בית הגפן מכירת כרטיסים כאן
The New Jerusalem Fire Choir (מקהלת העבריים מדימונה). המקהלה החלה את פעילותה ב- 1983 וצמחה מתוך הקהילה השיתופית בדימונה. רפרטואר המקהלה כולל שירים מז'אנרים שונים ומגוונים, שבכולם בולטים האופטימיות, התרוממות הרוח, המסורת ואהבת האדם - המייחדים את מוסיקת הגוספל.  מאחוריהם 3 אלבומים, הופעות אינספור ושיתופי פעולה עם אמנים כגון: סטיבי וונדר, וויטני יוסטון, ריטה, בועז שרעבי והופעות בפני נשיא ארה"ב ג'ורג' בוש, ובפני נשיא המדינה המנוח שמעון פרס ז"ל ביום הולדתו ה85. חגיגה של אופטימיות, רוח והשראה סוחפים.

"Warriors of Peace"
איריס ועופר פורטוגלי עם מקהלת הגוספל מארחים את יעל דקלבאום 
בהפקה מיוחדת לפסטיבל הפורטוגלים חוברים ליעל דקלבאום, זמרת-יוצרת מקורית ומעניינת, חברה בהרכב ״הבנות נחמה״. בין השירים במופע: תפילת האמהות, Warriors Of Peace, War Is Not a Woman's Game ואחרים, בעיבודי גוספל סוחפים. 
יעל דקלבאום – שירה וגיטרה; איריס פורטוגלי – שירה ותופים; עופר פורטוגלי – פסנתר, עיבודים וניהול מוסיקלי; יניב טייכמן – גיטרה; שי פורטוגלי – קלידים ושירה; גיא פורטוגלי – בס
חן ימין, רעות לוי, תמר טייך וליאור קודמן – סופרן; ורד עובדיה ויעל טאוב – אלט; עופר עמנואל לזר ודניאל וייס – טנור; עידן ששון – בס
איריס ועופר פורטוגלי מובילים מעל שלושה עשורים את אחד מהרכבי הג'אז והגוספל הבולטים בנוף המקומי.
לאורך כל שנות פעילותם הם משלבים את המסורת האפרו אמריקאית עם התרבות המקומית, ובעצם יוצרים ז'אנר חדש – ג'אז וגוספל ישראלי. 
מאחוריהם שבעה אלבומים ואין ספור שיתופי פעולה, הקלטות והופעות עם אמנים מובילים בארץ ובעולם.
בהפקה מיוחדת לפסטיבל הם חוברים ליעל דקלבאום, זמרת-יוצרת מקורית ומעניינת, חברה בהרכב ״הבנות נחמה״. מאחוריה ארבעה אלבומי סולו ואי-פי עם אנסמבל האמהות, שיתופי פעולה רבים בארץ ובחו"ל עם שלמה ארצי, משינה, סוזן וגה, ועם תנועות לשינוי חברתי כמו מסע ״הדרך הביתה״ שיזמה עם דפני ליף ותנועת ״נשים יודעות". כיום מנצחת על פרויקט ״משירה״, מקהלה נשית המונית שייסדה, המאחד נשים מכל קצוות החברה במעגלי שירה ברחבי הארץ.
בין השירים במופע: תפילת האמהות, Warriors Of Peace, War Is Not a Woman's Game ואחרים, בעיבודי גוספל סוחפים. 


Oscar Williams and the Band of Life (ארה"ב)
ד"ר אוסקר וויליאמס, ניה קוטון, אליסיה פטרס ג'ורדן, דריאן אליוט, טרייסי סמית
אוסקר ולהקתו מאמינים כי מוזיקה היא שפה אוניברסלית המחברת בין האנשים מכל רקע, אמונה ומקור. ה"אנימאמין" שלהם הוא: מילים יוצרותמציאות לכן תמיד דבר חיים SpeakLife! הלהקה נחשבת לפורצת דרך בתחום הגוספל בזכות חיבור הרמוני של ז'אנרים שונים ויצירת סגנון גוספל עדכני וחדשני שחברי הלהקה מכני Life Music.

ד"ר אוסקר וויליאמס, מוסיקאי, מלחין, מחנך, מרצה ושגריר תרבות של ארה"ב. יחד עם להקתו הופיע ב-50 מדינות ברחבי העולם תוך הפצת מסר האהבה והחיים דרך המוסיקה במשך יותר מ-20 שנה. אוסקר וזמריו הינם מנטורים של מוסיקאים בגאנה וליבריה ומייסדי אקדמייה למוזיקה ואמנויות בטקסס. אוסקר הינו מנהל מוזיקלי של כנסיית Potter House Church   ומנהל של חברת הפקות מוסיקליות Speak Life. זאת ההופעה הראשונה שלהם בישראל והם מתרגשים לקראתה מאוד. 

https://usgospel.wixsite.com/american-gospel-fest
 

מפת הגעה